Znak jakości MSUESOd 14 lipca 2020 roku wysoką jakość oferowanych usług potwierdza znak jakości MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych). Jest on wydawany przez wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce. Wbrew swojej nazwie jest on ogólnopolskim znakiem jakości.

 

Szczegółowy audyt, będący ostatnim etapem procesu weryfikacji, przeszliśmy z wynikiem pozytywnym, co świadczy o wiarygodności oraz profesjonalizmie naszej firmy. Znak ten zobowiązuje nas do ciągłego utrzymywania wysokiej jakości naszych usług. Cel realizujemy przez bogatą ofertę szkoleń, stale rozszerzając ich zakres. Metody kształcenia firmy opierają się na sprawdzonych procedurach. Naszym atutem jest zawsze aktualna wiedza przekazywana przez wysokiej klasy specjalistów, która przekłada się na satysfakcję klienta. Dokładamy wszelkich starań organizacyjnych, by wywiązywać się z założonych celów.

 

Dzięki Znakowi Jakości MSUES firma GKU 2000 s.c. dołączyła do grona instytucji, w których można realizować bony szkoleniowe w ramach realizowanych szkoleń.
Lista aktualnych szkoleń oferowanych w ramach dofinansowania

 

Otrzymany certyfikat o numerze 388/2020 jest ważny do 14.07.2023r.

Więcej informacji o zasadach przyznawania znaku jakości MSUES

 

 


© GKU 2000
projekt Grupa Sart